Phil Davis

je senior pastorem “Faith Community Church“. Phil a jeho žena Shanna mají tři děti – Lucy (2002), Clarka (2004) a Piper (2008). V roce 2003 Phil úspěšně dokončil “Reformed Theological Seminary“ ve městě Charlotte (Severní Karolína) a začal pracovat na pozici asistenta pastora pro misijní cesty a zakládání nových církevních sborů při kostele “Uptown“. V roce 2005 se Phil se svou rodinou přestěhoval do Prahy a začal pořádat domácí studia Bible. Z těchto setkání se v dubnu 2007 zrodil “Faith Community Church“. Phil pracuje zároveň ve správní radě “Riverside School“ v Praze. Mezi jeho největší záliby patří projížďky na kole, zvláště pak s rodinou, a v současné době si také oblíbil zimní sporty.

Jake Hunt

ve “Faith Community Church“zastává pozici spolupracujícího pastora. Jake vyrostl v USA ve státě Georgia. V průběhu studia angličtiny na “University of Georgia“ se jeho velkým koníčkem stala hudba. Tam také potkal svou manželku Melissu a zapojil se do duchovního života kampusu. Později se přihlásil do “Reformed Theological Seminary“ ve městě Charlotte, ve státě Severní Karolína (kde studoval daleko pilněji). Kromě studia na této škole pracoval ve sboru kostela “Uptown“, který vyslal zakládající skupinu “Faith Community“.  Ke konci studií navštívili Huntovi misijní tým v Praze a vycítili, že je Bůh volá, aby se k němu připojili.

Jake a Melissa mají dva chlapce Sama (2007) a Foarda 2009) a jednu dceru Elizu (2012). Kromě toho, že je Jake manželem a tatínkem, rád čte, běhá, jí a pije a všechny okolo popichuje.

Cody Janíček

je ve “Faith Community Church“na pozici asistenta pastora. Cody se narodil a vyrostl ve státě Texas, kde během studií na univerzitě Texas A&M potkal svou manželku Katy. Po promocích se společně s Katy přestěhovali do Charlotte v Severní Karolíně, kde Cody studoval na “Reformed Theological Seminary“. Během studií Janíčkovi pochopili, že se mají přidat k týmu Faith Community Church v Praze.

Cody a Katy mají syna Mila (2013) a dceru Robyn (2014). Cody rád čte, poslouchá hudbu, sleduje americký fotbal (teď už také i náš fotbal) a sdílí vtipné historky nad půllitrem piva.

Jessica Forbes

je vedoucí hudební skupiny a ženské služby. Jessica se narodila a vyrostla ve státě Georgia, chodila na Univerzitu státu Georgie, kde vystudovala obor Rozvoj dětí a rodiny. Po promoci pracovala Jess dva roky jako vedoucí hudební skupiny ve sboru UGA Wesley Foundation. Během svého působení v této církvi dostala kratší příležitosti sloužit v New Yorku, Costa Rice a Jižní Africe. Poté Jessica pracovala jako koordinátorka projektu pro asistenci handicapovaným lidem. Během tohoto období jí Bůh vedl k tomu, aby se zapojila do misií. Poté, co jednou na čerpací stanici ve správný čas potkala své staré známé, dostala Jessica pozvání na krátkou cestu do Prahy. Během týdne, který zde strávila, ucítila boží výzvu spojit svou lásku k hudbě s působením v misiích. Takže se připojila k týmu, který v Praze působil. Jessica ráda peče banana bread, poslouchá hubu, čte, tráví čas s přáteli na kávě, prochází se po Stromovce a sleduje ohňostroj nad Vltavou.

Irenka Micková

pracuje jako office manager sboru. Je z nejlepšího města v České republice – Ostravy; do Prahy se přestěhovala v roce 2008. Vystudovala Humanitní studia, sociologii a kulturu na Anglo Americké Univerzitě. Do sboru přišla v období 2011-2012 , a než se stala součástí týmu, ráda se na chodu bohoslužeb podílela svou pomocí při hlídání dětí, sdílení novinek se sborem a v uvítacím výboru. I teď některé tyto aktivity dělá dál, ale je toho mnohem víc (od chystání nedělních prezentací po zajištění chodu sboru). Je velmi pyšná na to, že je Češka, ale není Češkou typickou, ráda se usmívá. Irenka má kočku jménem Stella, která jí zde v Praze vytváří rodinu (rodiče a sourozence má v Ostravě). Irenka se ráda ztrácí ve světě sociálních sítí, prochází se po Praze, nakupuje a se všema se (ráda) vybavuje.